Jei norite pasinaudoti šiuose interneto svetainės puslapiuose esančia medžiaga, atidžiai perskaitykite naudojimosi ja instrukcijas. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, www.cepkeliai-dzukija.lt interneto svetainės puslapiuose patalpinta medžiaga Jūs naudotis negalite.

www.cepkeliai-dzukija.lt tinklalapio ir jo turinio autorių teisės priklauso Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijai. Šios teisės yra saugomos įstatymų.

Draudžiama bet kokiu būdu atgaminti, platinti, viešai skelbti, daryti viešai prieinamą ar kitaip naudoti komerciniams tikslams visą tinklalapio turinį ar jo dalį be išankstinio rašytinio Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos leidimo. Galima turėti savo kompiuteryje arba spausdintų kopijų pavidalu šio tinklalapio ištraukas tik savo asmeniniams arba nekomerciniams poreikiams, griežtai laikantis šių naudojimosi taisyklių. Turinio pakeitimas ar turinio naudojimas bet kuriam kitam tikslui draudžiamas.

Tinklalapyje esančios informacijos ir duomenų naudojimas oficialiuose pranešimuose spaudai ir kituose dokumentuose, kurie priskiriami viešiesiems, leidžiamas tik tuo atveju, jei kaip informacijos šaltinis nurodoma  www.cepkeliai-dzukija.lt interneto svetainė.

Jūsų patogumui galite  www.cepkeliai-dzukija.lt nuorodą talpinti kitose interneto svetainėse, kurių savininkai ir tvarkytojai yra tretieji asmenys. Jungdamiesi prie tokios trečiojo asmens svetainės, Jūs automatiškai pripažįstate, jog esate susipažinęs su svetainės naudojimosi taisyklėmis ir patvirtinate, kad su jomis sutinkate. Jūs taip pat sutinkate, kad Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija nekontroliuoja trečiojo asmens svetainės turinio ir negali prisiimti atsakomybės už medžiagą, kuri jose skelbiama. Be to, nuoroda į Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos tinklalapį nereiškia, kad Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija susijusi su šių svetainių gaminiais ar paslaugomis, minimomis trečiojo asmens svetainėje.

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija negarantuoja, kad šiame tinklalapyje ar tarnybinėje stotyje, kurioje jis patalpintas, nėra virusų ar kitų kenksmingų elementų, taip pat, kad tinklalapis bus prieinamas be pertrūkio ar sutrikimų.

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija nėra atsakinga už jokius tiesioginius, netiesioginius, atsitiktinius, ypatingus ar pasėkminius nuostolius, negautą pelną ar verslo kliudžius, kilusius dėl naudojimosi ar negalėjimo naudotis šiuo tinklalapiu.

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos logotipas yra registruotas kaip prekės ženklas ir Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija turi į jį išskirtines nuosavybės teises. Kiti čia minimi gaminių ir bendrovių pavadinimai gali būti jų atitinkamų savininkų prekės ženklai ar firmos vardai. Jūsų prieiga prie šios svetainės nereiškia, kad Jums netiesiogiai ar teisės atsisakymo būdu suteikiama kokia nors licencija ar teisės naudotis šioje svetainėje esančiais ženklais ir kita intelektine nuosavybe be išankstinio rašytinio Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos ar trečiosios šalies-savininkės sutikimo.
Renginių kalendorius
<< vasaris, 2023 >>
P A T K P Š S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Interaktyvus žemėlapis