Echoskopija Kaune

0 Comments


Šeimos medicinos centras

Šiandien žmonės vis labiau rūpinasi savo sveikata ir ieško patikimų vietų, kur galėtų gauti kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas. Echoskopija yra vienas iš populiariausių diagnostinių tyrimų, leidžiantis neinvaziškai apžiūrėti vidaus organus ir audinius. Kaune yra daugybė klinikų, siūlančių echoskopijos paslaugas, tačiau ne visos jos gali pasigirti modernia įranga, patyrusiais specialistais ir geru pacientų aptarnavimu. „Natura Munda“ šeimos medicinos centras išsiskiria iš kitų klinikų savo aukštu profesionalumo lygiu, dėmesiu pacientų poreikiams ir moderniomis technologijomis.

Naujausia medicininė įranga

„Natura Munda“ centre naudojama naujausia echoskopijos įranga, atitinkanti aukščiausius standartus. Naudojami aparatai leidžia atlikti tikslius ir informatyvius tyrimus, užtikrinant tyrimo rezultatų patikimumą.

Ultragarsinis aparatas „Philips Affiniti 70“ – tai aukščiausios klasės aparatas, pasižymintis puikia vaizdo kokybe ir plačia tyrimų funkcijų gama. Šis aparatas leidžia atlikti įvairius echoskopinius tyrimus, įskaitant pilvo organų, širdies, gimdos ir kiaušidžių, prostatos, kraujagyslių, skydliaukės ir sąnarių echoskopiją.

Dopplerio ultragarsinis aparatas „GE Logiq e“ – šis aparatas naudojamas kraujagyslių echoskopijai atlikti. Dopplerio ultragarsas leidžia įvertinti kraujotaką kraujagyslėse ir diagnozuoti įvairias kraujagyslių ligas.

Naudojant modernią įrangą, „Natura Munda“ centre atliekami tikslūs ir informatyvūs tyrimai, leidžiantys nustatyti įvairias ligas ankstyvoje stadijoje ir paskirti tinkamą gydymą.

Sveikatos centre teikiamos paslaugos

„Natura Munda“ centre atliekami įvairūs echoskopiniai tyrimai, įskaitant:

 • Pilvo organų echoskopija: kepenų, tulžies pūslės, kasos, blužnies, skrandžio, žarnyno echoskopija. Šis tyrimas leidžia diagnozuoti įvairias virškinimo sistemos ligas, tokias kaip kepenų cirozė, tulžies akmenys, kasos uždegimas, skrandžio opos ir kt.
 • Širdies echoskopija: šis tyrimas leidžia įvertinti širdies struktūrą ir funkciją, nustatyti širdies ligas, tokias kaip širdies nepakankamumas, vožtuvų ydos, širdies raumens liga ir kt.
 • Gimdos ir kiaušidžių echoskopija: šis tyrimas leidžia įvertinti gimdos ir kiaušidžių struktūrą, nustatyti tokias ligas kaip miomos, cistos, vėžys ir kt.
 • Prostatos echoskopija: šis tyrimas leidžia diagnozuoti prostatos ligas, tokias kaip prostatitas, prostatos hiperplazija ir prostatos vėžys.
 • Kraujagyslių echoskopija: šis tyrimas leidžia įvertinti kraujagyslių būklę, nustatyti tokias ligas kaip aterosklerozė, aneurizmos, trombozė ir kt.
 • Skydliaukės echoskopija: šis tyrimas leidžia įvertinti skydliaukės struktūrą, nustatyti tokias ligas kaip gūžys, uždegimas ir vėžys.
 • Sąnarių echoskopija: šis tyrimas leidžia diagnozuoti sąnarių ligas, tokias kaip artritas, bursitas, sausgyslių patempimai ir kt.

Be echoskopijos, centre teikiamos ir kitos šeimos medicinos paslaugos

 • Konsultacijos su šeimos gydytoju
 • Laboratoriniai tyrimai
 • Teikiamos paslaugos (tęsinys)
 • Fizioterapijos procedūros
 • Chirurginės procedūros
 • Vakcinavimas
 • Profilaktinės apžiūros
 • Patyrę specialistai

„Natura Munda“ centre dirba patyrusių gydytojų ir medicinos personalo komanda, turinti ilgametę darbo patirtį echoskopijos srityje. Mūsų specialistai nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, dalyvauja tarptautiniuose seminaruose ir konferencijose, todėl gali užtikrinti aukščiausio lygio tyrimus ir pacientų aptarnavimą.

Komfortas ir jauki aplinka

Suprantame, kad vizitas pas gydytoją gali kelti stresą, todėl stengiamės sukurti savo pacientams ramią ir jaukią aplinką. Mūsų centre Jūs jausitės patogiai ir galėsite atsipalaiduoti.

Geri klientų atsiliepimai

„Natura Munda“ centras didžiuojasi gerais klientų atsiliepimais. Pacientai vertina centro teikiamų paslaugų kokybę, profesionalų ir rūpestingą personalą bei jaukią aplinką.

Naujausia echoskopijos įranga

Patyrę specialistai

Platus tyrimų spektras

Komfortas ir jauki aplinka

Geri klientų atsiliepimai

Bendradarbiavimas su sveikatos draudimo bendrovėmis

Jei ieškote patikimos vietos echoskopijai atlikti Kaune, „Natura Munda“ šeimos medicinos centras yra puikus pasirinkimas.

Susisiekite su mumis šiandien, kad užsiregistruotumėte vizitui:

Adresas: [J. Naugardo g. 13 (Kauno Senamiestis)]

Telefonas: [+370 (37) 200 620, +370 678 39 202]

El. paštas: [info@naturamunda.lt]

„Natura Munda“ – Jūsų sveikatos garantas!