ČEPKELIAI – DZŪKIJA Paslaugos Ilgalaikio makiažo pliusai ir minusai

Ilgalaikio makiažo pliusai ir minusai

0 Comments


Puiku, kad beveik visose srityse galima atrasti vis naujesnių ir tobulesnių dalykų. Tikriausiai moterims viena įdomiausių ir aktualiausių temų yra makiažas. Tikrai kiekviena galėtų ištisas valandas kalbėti apie tai, duoti patarimus, nurodyti, kokias priemones verta išbandyti ir panašiai. Tačiau dar viena labai aktuali tema gali būti ilgalaikis makiažas. Apie šią procedūrą galima girdėti pačių įvairiausių nuomonių, vieniems tai patinka labai, kiti yra šiek tiek skeptiški šiuo klausimu. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie ilgalaikio makiažo pliusus ir minusus, kuriuos galima atrasti, kad jums būtų lengviau nuspręsti, ar tokį makiažą verta daryti.

Ilgalaikio makiažo pliusai

Jeigu bus daromas ilgalaikis makiažas, tai galėsite atrasti labai daug jo privalumų:

  • Apie kasdienį makiažą galėsite pamiršti. Kiekvieną rytą atsibusite su jau padarytu ir jis atrodys natūraliai. Dažniausiai yra atliekamas antakių permanentas taip pat yra daromas ir akių, lūpų permanentinis makiažas, o tai yra sritys, kurias kiekviena moteris pasidažo kiekvieną rytą.
  • Galėsite sutaupyti ant kasdienių makiažo priemonių. Jų reikės kur kas mažiau, tad ir lėšas galėsite skirti visai kitiems dalykams.
  • Nors tokio makiažo atnaujinimas ir yra reikalingas, tačiau jo nereikės atlikti labai dažnai, todėl ir kaina šiuo atveju nebus didelė, o efektas labai ilgas.

Ilgalaikio makiažo minusai

Kaip ir bet kokia sritis, taip ir ši turi dvi puses, tad tikrai atsiras tokių, kurie bus prieš ilgalaikį makiažą. Pirmiausia jie minusą gali įvardinti tokį, kad kaina tokio makiažo yra pakankamai didelė, todėl ne kiekviena moteris gali jį atlikti. Tačiau reikia pagalvoti ir iš kitos pusės, tai yra kokią kainą reikia sumokėti už kasdienes makiažo priemones, o ta suma dažnai būna kur kas didesnė.  Dar vienas minusas, kurį gali įvardinti tie, kurie nėra linkę pateisinti ilgalaikio makiažo yra ta, kad jam reikalinga korekcija. Bet tai yra visiškai natūralus dalykas, nes mūsų veidas susiduria su pačiais įvairiausiais šalutiniais veiksniai, oda keičiasi ir panašiai, todėl korekcija padaro tik dar geresnį efektą. O jos tikrai nereikia labai dažnai, todėl tai nėra didelis minusas.

Ar verta jį atlikti?

Kaip matome iš pateiktų pliusų ir minusų, pliusų galima atrasti kur kas daugiau, o ir patys įvardinti minusai nėra jau tokie dideli, kad galėtų nukonkuruoti pliusus. Tad jeigu vis dažniau svarstote apie ilgalaikį makiažą, galime patikslinti, kad jį darytis yra tikrai verta ir tokiu sprendimu nesigailėsite.