ČEPKELIAI – DZŪKIJA Laisvalaikis Lietuviai vaikų gimtadieniams vis dažniau renkasi animatorius

Lietuviai vaikų gimtadieniams vis dažniau renkasi animatorius

0 Comments


Animatoriai gali padėti gimtadienį padaryti kur kas smagesne ir labiau įtraukiančia švente. Tai yra personažai, kurie suburia vaikus, į veiklas įtraukia juos visus, galiausiai, yra maži pagalbininkai, kurie leidžia tėveliams ramiai mėgautis buvimu su kitais, kol vaikai yra užsiėmę.

Džiugina ir tai, kad personažai vaikams kainuoja vis mažiau. Paslaugos labai vertinamos, labai svarbios, tačiau tikrai įkandamos daugeliui.

Ką daro animatorius?

Animatoriaus vaidmuo vaikų gimtadienyje gali skirtis priklausomai nuo konkretaus animatoriaus, šventės temos ir tėvų pageidavimų. Jis visos šventės metu stengiasi palaikyti linksmą ir energingą atmosferą. Specialistas organizuoja įvairius žaidimus, konkursus, estafetes ir kitas veiklas, kuriose gali dalyvauti visi vaikai. Gali būti naudojama muzika, šokiai, burbulai, veido piešimas ir kiti elementai, kad pramogos taptų dar linksmesnės. Animatorius užtikrina, kad visi vaikai jaustųsi įtraukti ir galėtų aktyviai dalyvauti šventėje.

Pagalba, kai jos reikia šventės metu

Dažnai animatoriai atvyksta pasipuošę tam tikra tema ar personažu, pavyzdžiui, mėgstamu vaiko animaciniu herojumi ar pasakos veikėju. Tai padeda sukurti magišką atmosferą ir suteikia vaikams galimybę pasinerti į fantastinį pasaulį. Žaidimai, konkursai ir veiklos taip pat gali būti susiję su šventės tematika. Kai kuriais atvejais animatoriai gali padėti su vaišėmis, pavyzdžiui, išnešioti vaikams gėrimus ar tortą. Jie gali linksminti vaikus, kol jie valgo, arba organizuoti žaidimus ir konkursus, susijusius su maistu.

Jeigu Jus domina animatoriai Kaune – kuo greičiau užsisakykite jų paslaugas. Dažniausiai patys paklausiausi visada turės darbo, tad reikia iš anksčiau užsisakyti jų paslaugas, kad vaiko šventės laukimas būtų ramus.

Mylimiausi vaikų animatoriai

Belieka tik nuspręsti – koks animatorius bus Jūsų vaiko gimtadienyje. Šiuo metu mažyliai dažniausiai nori Šunyčių Patrulių, kadangi jie yra labai mylimi. Tai ir Patrulis Čeisas, ir Padangė… Žinoma, berniukų gimtadieniuose beveik visada laukiamas ir labai mylimas Žmogus-Voras, o mergaitės labai laukia Pelytės Minės arba Trečiadienės Adams. Svarbiausia, kad vaikas išsakytų savo poreikius ir į gimtadienį būtų pakviestas toks personažas, kuris jam labiausia patinka.