ČEPKELIAI – DZŪKIJA Paslaugos Pagrindinės laidojimo namų paslaugos

Pagrindinės laidojimo namų paslaugos

0 Comments


Kuomet miršta artimasis, atsiranda labai daug pačių įvairiausių darbų, kuriuos reikia ne tik kad suplanuoti, bet ir atlikti. O kas yra svarbiausia, tam nėra skirta labai ilgo laiko, nes mirusį žmogų reikia palaidoti per kelias dienas. Todėl, kad viskas būtų paprasčiau, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes norime jums papasakoti, ką gali atlikti laidojimo namai Vilniuje, kad jums patiems šis įvykis būtų kaip įmanoma mažiau sudėtingas ir jūs patys patirtumėte kaip įmanoma mažiau streso, kuris gali ne kartą pakišti koją netinkamoje vietoje.

Tinkamas atsisveikinimas su mirusiuoju

Atsisveikinimas yra vienas iš pačių svarbiausių dalykų, todėl viskas turi vykti sklandžiai, nes tam tikrais atvejais mirusįjį ateina išlydėti pakankamai daug žmonių. Todėl laidojimo namai galės suteikti atitinkamas patalpas pagal jūsų poreikį, kad atėję atsisveikinti draugai ir artimieji galėtų jaustis patogiai ir komfortabiliai. 

Katafalko paslaugos

Gabenti mirusįjį reikia specialaus automobilio, o ypač tada, kai kūnas nėra kremuojamas. Todėl pasirūpinti šia transporto priemone reikia iš karto. Aišku, kai kam gali atrodyti, kad tokią paslaugą turi turėti kiekvieni laidojimo namai, tačiau tikrai yra išimčių, kai tai reikia susiorganizuoti patiems. Todėl kreipiantis į laidojimo namus, visada būtina pasidomėti tokia informacija, o jeigu ji yra, tai galite net nedvejoti ir kreiptis į juos, kad būtų galima toliau bendradarbiauti ir planuoti laidotuves.

Tinkamas ir tvarkingas palaidojimas

Nesvarbu, ar bus laidojamas kūnas, ar urna, vis tiek viską reikia padaryti tinkamai. Ir pradėti reikia nuo duobės iškasimo iki pat užkasimo. Dar verta žinoti ir tai, kad netgi tokie darbai turi tam tikras tradicijas ir taisykles, todėl tie, kas darys tokį darbą turi turėti patirtį ir viską tinkamai atlikti nuo pat pirmųjų iki paskutinių žingsnių.

Mirusiojo paėmimas iš namų

Tokio dalyko kaip mirtis negali suplanuoti niekas, todėl niekas negali žinoti, kur tokia nelaimė įvyks. Tad įvykus tai, reikia žinoti, kad kūną reikės perkelti į atitinkamą vietą, o paprastai tuo savo automobiliu padaryti tikrai negalima. Tad vėlgi, tokia paslauga kaip mirusiojo pervežimas iš bet kurios vietos gali būti teikiama laidojimo namų, todėl vėl paprastai ir nesunkiai bus galima išspręsti tokią problemą ir toliau žingsnis po žingsnio atlikti visus reikiamus darbus, kurie turi būti padaryti.