Skirtinga baldų furnitūra atitinkamuose balduose 

Namuose tikriausiai negalėtume atrasti bent jau kelių baldų, kurie yra identiški. Kiekvienas turi tam tikrą funkciją, paskirtį ir laikomas atitinkamame kambaryje, kad ten visus reikiamus daiktus būtų patogu susidėti. Todėl yra labai patogu, kai tam tikras baldas turi daugiau stalčių ar spintelių, nes taip yra palaikoma tvarka, daiktus atrasti yra kur kas lengviau. Tad šiame straipsnyje ir norime daugiau papasakoti apie skirtingą baldų furnitūrą, kuriuose balduose ji tinka labiausiai ir kur ją naudoti gali būti patogiausia. 

Stalčių bėgeliai

Stalčių bėgeliai yra montuojami tik į stalčius. Nors tie, kurie nėra susidūrę su tuo, jiems pasisekė, kad bėgelių nereikėjo pakeisti, tai tikriausiai ir negali įsivaizduoti, kad jie gali būti pakankamai skirtingi. Galima rinktis iš tokių, kurie yra paprasti, kiti gali būti kiek komfortiškesni. Todėl kiekvienas gali pasirinkti tai, ko reikia ir kas yra patogu.

Durelių nuleidimo mechanizmai

Nors paprastai įvairių spintelių durys atidaromos į šoną, tačiau nutinka taip, kad kur kas patogiau jas uždaryti yra su nuleidimo mechanizmu. Kartais tai yra tiesiog stilistikos sprendimas, o tam tikrais atvejais tik dėl patogumo. Toks mechanizmas gali būti naudojamas kai spintelės durelės yra kiek didesnės, nes taip yra didesnis svoris, tad naudojant kitokią baldų furnitūrą jos bus lengviau ir patogiau naudojamos.

Pakėlimo mechanizmai

Baldų furnitūra vilnius pakėlimo mechanizmai gali būti naudojami įvairiuose balduose. Tad toks mechanizmas gali būti montuojamas spintelėse. Aišku, toks variantas kiek retesnis, nei kad durelės, kurios atsidaro į šoną, tačiau tokie variantai yra pakankamai įmanomi. Dar pakėlimo mechanizmai yra tvirtinami prie sofos-lovos arba miegamojo lovos. Jeigu jie bus sumontuoti tinkami, tada pakėlimas arba nuleidimas bus patogus, nereikės naudoti didelės jėgos. Ypač į tokią detalę reikia atkreipti dėmesį tada, kai toks pakėlimo mechanizmas bus naudojamas kasdien po kelis kartus.

Lankstai

Lankstai yra viena iš pačių populiariausių baldų furnitūros dalių, nes kaip bebūtų, tačiau spintelės yra pasirenkamos pakankamai dažnai, nes tai yra vienas iš patogiausių būdų laikyti įvairius daiktus. Tuo pačiu lankstai tinkamai prilaiko ir dureles, kurios yra darinėjamos, jeigu lankstai kokybiški, jos visada bus savo vietoje, po tam tikro laikotarpio neiškryps ir nenusileis, kas neleis joms užsidaryti. Tad vėlgi, galime drąsiai teigti tai, kad tokia dalis turi būti pakankamai kokybiška.