ČEPKELIAI – DZŪKIJA Gyvenimas Profesionalių makiažo technikų įvaldymas naudojant aukštos kokybės veido kosmetiką

Profesionalių makiažo technikų įvaldymas naudojant aukštos kokybės veido kosmetiką

0 Comments


Profesionalaus makiažo atlikimo paslapčių atskleidimas prilygsta menininko meistriškumui. Svarbu ne tik tai, kokius produktus naudojate, bet ir kaip juos naudojate. Šiame išsamiame vadove kalbėsime tema:   aukštos kokybės veido kosmetika, tyrinėsime jos pasaulį , bei ir pristatomas technikos, kurios gali padėti jūsų makiažui tapti profesionaliu. Nesvarbu, ar ruošiatės ypatingam renginiui, ar tiesiog norite patobulinti kasdienį makiažą, šios įžvalgos padės jums pasiekti nepriekaištingą, patvarią išvaizdą.

Nepriekaištingo makiažo pagrindas

Kiekvienas puikus makiažas prasideda nuo tobulo makiažo pagrindo. Labai svarbu išsirinkti aukštos kokybės pagrindą, atitinkantį jūsų odos atspalvį ir tipą. Tikslas – pasiekti tokį padengimą, kuris atrodytų ir jaustųsi kaip antra oda, būtų patvarus, bet nesumažintų natūralaus atspalvio. Pradėkite nuo jūsų odai tinkamo grunto: šis žingsnis labai svarbus norint išlyginti odos tekstūrą ir užtikrinti, kad makiažo pagrindas geriau priliptų ir ilgiau laikytųsi. Tepkite makiažą kosmetine kempinėle arba makiažo šepetėliu ir tepamaisiais arba šluojamaisiais judesiais tolygiai įmasažuokite priemonę į odą. Šis metodas neleidžia susidaryti dryžiams ir suteikia galimybę padengti makiažo pagrindą, kad jis būtų nepriekaištingas.

Maskuoti ir koreguoti kaip profesionalams

Norint sukurti profesionalų makiažą, svarbiausia yra maskuoti ir koreguoti. Naudokite paletę, kurioje yra įvairių atspalvių, skirtų dėmėms paslėpti ir spalvai koreguoti. Pradėkite nuo spalvinio korektoriaus, kad neutralizuotumėte tamsius ratilus, paraudimus ar hiperpigmentaciją. Po to užtepkite odos atspalvį atitinkantį korektorių, kad paslėptumėte likusius trūkumus ir pašviesintumėte vietas po akimis. Svarbiausia šiuos produktus švelniai maišyti, kad išliktų natūrali odos tekstūra ir būtų užtikrintas visapusiškas padengimas.

Skulptūrų formavimas ir ryškinimas

Kontūravimas ir ryškinimas – tai transformuojančios technikos, kurios iš naujo apibrėžia veido struktūrą, išryškina geriausius bruožus ir suteikia dimensijos. Kontūravimui pasirinkite matinį produktą, kuris būtų dviem tonais tamsesnis už jūsų odos atspalvį, kad sukurtumėte šešėlius ir apibrėžtumėte tokias sritis kaip skruostikauliai, žandikaulio linija ir nosis. Ryškindami šviesesniu, kartais blizgiu produktu išryškinkite tas vietas, kurias norite pabrėžti, pavyzdžiui, skruostikaulių viršų, antakius ir nosies nugarėlę. Svarbiausia – kruopščiai išsklaidyti, kad jūsų natūrali oda ir kontūravimo sritys subtiliai pereitų.

Žavinčios akys

Akių makiažas reikalauja tikslumo ir tinkamo atspalvių derinio, kad išryškėtų jūsų natūrali akių spalva ir forma. Pradėkite nuo akių šešėlių grunto, kuris prailgina makiažo trukmę ir apsaugo nuo dėmių susidarymo. Kaip pagrindą naudokite neutralaus atspalvio šešėlius, tada tamsesniais šešėliais suteikite gilumo raukšlėms ir išoriniams kampučiams. Eksperimentuokite su spalvomis ir tekstūromis, kruopščiai maišykite, kad išvengtumėte ryškių linijų. Vandeniui atsparus gelinis arba skystas akių pieštukas gali paryškinti akis, o keli sluoksniai apimties suteikiančio blakstienų tušo pakels ir atvers akis. Nepamirškite, kad praktika daro meistriškumą, ypač įvaldžius akių makiažo techniką.

Tobulinti lūpdažį

Lūpų makiažas gali būti nuo subtilių nublukusių atspalvių iki drąsių makiažų. Pradėkite nuo lūpų šveitimo, kad lūpų pagrindas būtų lygus, po to naudokite drėkinamąjį lūpų balzamą. Lūpų kontūrus paryškinkite lūpų kontūru, atitinkančiu jūsų lūpų dažus ar blizgesį, kad paryškintumėte jų formą ir išvengtumėte spalvos išblukimo. Kad lūpų dažai būtų profesionalūs, tepkite juos šepetėliu, pradėdami nuo vidurio ir judėdami į išorę, užpildydami visą lūpų plotą. Kad lūpdažis būtų patvaresnis, nuvalykite jį servetėle ir užtepkite antrą sluoksnį.

DUK

K: Kaip pasirinkti tinkamą makiažo pagrindo atspalvį?

A: Išbandykite makiažo pagrindo atspalvius palei žandikaulio liniją natūralioje šviesoje. Tinkamas atspalvis turėtų nepastebimai susilieti su oda.

K: Ar galiu kontūruoti bronzantu?

A: Taip, bet rinkitės matinį bronzantą be blizgesio, kad šešėliai atrodytų natūraliau.

K: Kaip padaryti, kad makiažas ilgiau išliktų?

A.: Baigusi makiažą naudokite fiksuojamąjį purškiklį, kad makiažas išliktų savo vietoje ir ilgiau išsilaikytų.

K.: Kaip išvengti akių šešėlių dėmių susiglamžymo?

A: Visada pradėkite nuo akių šešėlių grunto ir rinkitės aukštos kokybės, ilgai išliekančias akių šešėlių formules.

K: Koks geriausias būdas pašalinti vandeniui atsparų makiažą?

A: Naudokite tam skirtą vandeniui atsparų makiažo valiklį arba aliejinio pagrindo valiklį, kad švelniai ištirpdytumėte ilgai nešiojančias priemones be šiurkštaus trynimo.

Į savo makiažo rutiną įtraukusios šias profesionalias technikas ir patarimus ne tik išryškinsite savo natūralų grožį, bet ir užtikrinsite, kad jūsų išvaizda visą dieną išliks nepriekaištinga ir gyvybinga.