ČEPKELIAI – DZŪKIJA Paslaugos Ką vertėtų žinoti dar prieš tiesinimą kapomis procesą?

Ką vertėtų žinoti dar prieš tiesinimą kapomis procesą?

0 Comments


Kai norime atlikti tam tikrą dantų gydymą ar kitą procedūrą, kuri susijusi su dantimis, dažniausiai darome tokią klaidą, kad domimės tik to proceso eiga, gijimo galimybėmis ir panašiai. Tačiau prieš visa tai reikia atlikti nemažai veiksmų, kad ir visas gydymo procesas eitųsi kur kas paprasčiau ir vėliau nekiltų tam tikrų problemų. Kadangi šiais laikais labai svarbu, kaip atrodo šypsena, tai yra ar ji yra tiesi, tad daugelis pasirenka dantų tiesinimą. Tačiau labai svarbu žinoti tam tikrus dalykus, kuriuos verta atlikti dar prieš dantų tiesinimą kapomis, todėl šį straipsnį ir paruošėme tam, kad būtų lengviau suprasti ir žinotumėte, ką reikės padaryti prieš tai.

Rekomenduojama susitvarkyti visus dantis

Kad tiesinimas kapomis būtų sėkmingas ir per visą procesą nereikėtų atlikti jokių kitų procedūrų yra rekomenduojama susitvarkyti dantis, jeigu turite problemų. Nes tikrai nutinka atvejų, kai proceso eigoje reikia atlikti tam tikras procedūras, o po jų jau pagamintos kapos nebėra tinkamos, nes dantys buvo pakoreguoti. Aišku, atsakingai dirbanti odontologijos klinika gali atsisakyti dėti kapas, kol dantų būklė bus netinkama, tačiau kartais pasitaiko ir tokių atvejų, kad kapas dėti sutinka, o vėliau iškyla tik dar daugiau problemų.

Burnos higiena privaloma

Nors apskritai burnos higieną darytis kiekvienam kas tam tikrą laiką yra privaloma, tačiau verta pripažinti, kad ją daro ne visi. Tačiau prieš kapų nešiojimą tai verta atlikti, kad kiekvienas dantų kampelis būtų išvalytas ir dantys negestų. Nors kai dantys ir yra tiesinami kapomis ir jas galima išsiimti ir dantis išsivalyti, kad ten nesikauptų nešvarumai, tačiau įprastai paprastomis priemonėmis tai sunkiau padaryti, todėl toks procesas yra reikalingas, kad ilgiau galėtumėte mėgautis dantų švara.

Labai svarbu pasirinkti tinkamus specialistus

Jeigu norite sulaukti tikrai gero rezultato, tai verta dar prieš dedant kapas susirasti tinkamą specialistą, kuris ir rūpinsis jūsų gydymu. Nors pasirinkimas ir yra pakankamai didelis, tad atrodo, kad nėra didelio skirtumo, kur eisite, bet realybė yra kiek kitokia. Tad stenkitės prieš tai pasidomėti klinikos atsiliepimais, pačių specialistų atsiliepimais, kad būtų lengviau nuspręsti, kokį sprendimą padaryti. Nors gali atrodyti, kad tiesinimo kapomis procesas visur yra vienodas, tačiau tam tikrus skirtumus galima įžvelgti.

Tiesinimas kapomis – madingas procesas

Tie, kurie tvarkosi savo išvaizdą ir tam tikrą laiką turi nešioti pačius įvairiausius daiktus, kad jie padėtų viską sutvarkyti, kai kam tai gali būti gėdinga ir jie gali jausti kompleksus. Jeigu manote, kad tai gali būti ir su kapomis – klystate. Šiuo laikotarpiu jos yra labai populiarios, tad kas jas nešioja gali didžiuotis ir smarkiai šypsotis.